Contact Us

Powierzchnia magazynowa dopasowana pod oczekiwania najemcy pod Warszawą – Marki

Hillwood Marki-1

Cechy

Rodzaj nieruchomości: Magazyn
Powierzchnia całkowita: prawie 100 000 mkw. powierzchni magazynowej lub przeznaczonej pod lekką produkcję
Typ obiektu: Istniejący, do wynajęcia

Specyfikacja techniczna: standard klasy A, według wymagań najemcy
Moduły: około: 1 440 mkw, 2 880 mkw, 4 320 mkw, 5 760 mkw. Możliwość dopasowania pod zapotrzebowania przyszłych najemców.
Lokalizacja: Na północ od centrum Warszawy, w miejscowości Marki. Rozbudowana okoliczna infrastruktura drogowa pozwala bez przeszkód komunikacyjnych dotrzeć do drogi krajowej nr. 8 stanowiącą północną część obwodnicy Warszawy.


Opis i galeria zdjęć

Magazyn zlokalizowany jest w Markach, w pobliżu trasy ekspresowej S8. Lokalizacja Parku zapewnia doskonały dostęp do znaczących dróg transportowych w kraju dzięki dostępowi do obwodnicy Warszawy S8/S2 i autostrady A2. Umożliwia to zorganizowanie optymalnego łańcucha dostaw, z uwzględnieniem punktów docelowych w każdej części Polski. Na uwagę przyszłych najemców zasługuje łatwy dostęp do wykwalifikowanej kadry pracowniczej dzięki bliskości stolicy oraz miejscowości podmiejskich Warszawy i rozwiniętej sieci transportu publicznego. Powierzchnia zostanie gruntownie dopasowania nie tylko pod wymagania klienta, ale również pod profil działalności. Rozpoczęcie najmu w trakcie budowy zostawia przyszłemu najemcy duże możliwości aranżacji.

Kontakt:

tel. + 48 22 111 00 01
e-mail: office@axiimmo.com


Warszawa

css.php