Contact Us

Biuro i Magazyn w Warszawie na Ursynowie – Wynajem

magazyn z biurem warszawa ursynów

Cechy

Rodzaj nieruchomości: Magazyn i biuro
Powierzchnia całkowita: Powierzchnia całkowita działki ok.3000 m2
Typ obiektu: Do wynajęcia
Wysokość: 10m

Moduły: biuro 410 mkw. + magazyn 550 mkw.
Lokalizacja: Oferowana do wynajęcia nieruchomość to magazyn z biurem na Ursynowie – jednej z południowych dzielnic Warszawy.


Opis i galeria zdjęć

Oferowana do wynajęcia nieruchomość to magazyn z biurem na Ursynowie – jednej z południowych dzielnic Warszawy. Budynek cechuje się bardzo wysokim poziomem wykończenia, dzięki czemu może pełnić funkcję reprezentacyjną.

Reprezentacyjna powierzchnia magazynowa w Warszawie.

Magazyn do wynajęcia składa się z dwóch zasadniczych części. Od fontu znajduje się się przestrzeń biurowa. Jej powierzchnia wynosi 410 mkw i umieszczona jest na dwóch kondygnacjach. W tylnej części budynku umiejscowiona jest przestrzeń magazynowa. Jest to duża hala o bezsłupowej konstrukcji – dzięki czemu pozostawia duże pole do dostosowania jej do potrzeb najemcy. Powierzchnia części magazynowej wynosi 550 mkw. Wyposażona została ona w dwie bramy wjazdowe z poziomu zero, dzięki czemu jest bardzo łatwo dostępna. Maksymalna wysokość hali to 8 metrów. Przy budynku znajduje się wygodny plac manewrowy i parking dla samochodów ciężarowych i osobowych. Powierzchnia działki, na której znajduje się obiekt wynosi około 3000 mkw.

Kontakt:

tel. + 48 22 111 00 01
e-mail: office@axiimmo.com


Warszawa

css.php