Contact Us

City Logistics Warsaw Airport II


Cechy

Rodzaj nieruchomości: Magazyn
Typ obiektu: Do wynajęcia
Wysokość: 10m

Moduły: Magazyn o powierzchni 3755 m2
Lokalizacja: Magazyn przy Południowej Obwodnicy Warszawy – trasie ekspresowej S2; Blisko węzła Opacz na S2 i DK7, która łączy się z trasą ekspresową S8 i umożliwia szybki transport od południowo-zachodniej strony Warszawy )szybki dojazd do Janek i Nadarzyna);


Opis i galeria zdjęć

City Logistics Warsaw Airport II to nowoczesny budynek klasy A o powierzchni ponad 8 300 metrów kwadratowych. Znakomita lokalizacja niedaleko centrum Warszawy oraz dostęp do miejskiej infrastruktury sprawia, że City Logistics Warsaw Airport II to świetny wybór dla działań logistycznych „ostatniej mili”. Budynek spełnia rygorystyczne wymagania wobec przestrzeni magazynowych – podobnie jak inne budowle inwestora. 16 doków przeładunkowych oraz lokalizacja sprawiają, że obiekt znakomicie sprawdzi się zarówno przy obsłudze kanałów e-commerce, operatorów logistycznych, jak i standardowych zleceń.

Miejski magazyn do wynajęcia – Warszawa Włochy

Umiejscowienie obiektu sprawia, że City Logistics Warsaw Airport II stanowi perfekcyjny wybór dla wszystkich firm. Magazyn znajduje się tuż obok węzła S2/7, co zapewnia błyskawiczny dostęp do dróg, biegnących w kierunku najważniejszych miast w kraju. Za pośrednictwem S2 można szybko znaleźć się na autostradzie A2, natomiast droga krajowa 7 prowadzi na południe w stronę E77. Od północy i wschodu obiekt posiada świetny dostęp do centrum Warszawy oraz lotniska imienia Fryderyka Chopina, co dodatkowo zwiększa atrakcyjność hali magazynowej.

Kontakt:

tel. + 48 22 111 00 01
e-mail: office@axiimmo.com


Warszawa

css.php