Distribution Park Annopol – Warszawa Białołęka

Distribution Park Annopol to dostępny do wynajęcia zespół obiektów magazynowych, których łączna powierzchnia wynosi 31 000 mkw. Obiekt zlokalizowany jest w dzielnicy Białołęka, niespełna dziesięć kilometrów od ścisłego centrum Warszawy, w pobliżu ważnych dróg wylotowych z miasta – dlatego dojazd do magazynu jest bardzo łatwy.

Powierzchnie magazynowe do wynajęcia

Każdy magazyn do wynajęcia w Distribution Park Annopol to nowoczesna hala, która spełnia wszelkie standardy, jakich dzisiaj wymaga się od tego rodzaju konstrukcji. Hale wyposażone są w doki i bramy wjazdowe na poziomie zero, co znacznie ułatwia wyładunek i załadunek towarów. Obiekty zorganizowane są w systemie cross-dock, dzięki czemu przeładunek towarów z samochodu na samochód może być szybki i sprawny.

Magazyny wyposażone są w nowoczesne zabezpieczenia przeciwpożarowe, a także system kamer zwiększających bezpieczeństwo pracy. Nośność posadzki 5 T/mkw i wysokość składowania do dziesięciu metrów sprawiają, że budynki świetnie nadają się do składowania towarów na wysokich regałach. Wokół budynków znajdują się place manewrowe i wygodne parkingi dla dostawców i pracowników.

Kontakt:

tel. + 48 22 111 00 01
e-mail: office@axiimmo.com

Comments are closed

css.php