Contact Us

Elite Mszczonów Logistic Park – Magazyn do wynajęcia


Cechy

Rodzaj nieruchomości: Magazyn
Typ obiektu: Do wynajęcia
Wysokość: 10m

Moduły: Magazyn o powierzchni 4900 m2
Lokalizacja: Magazyn przy Południowej Obwodnicy Warszawy – trasie ekspresowej S2; Park Elite Mszczonów Logistic Park znajduje się w woj. mazowieckim, w Mszczonowie; 50 kilometrów na południowy zachód od Warszawy;


Opis i galeria zdjęć

Elite Mszczonów Logistic Park to zespół nowoczesnych obiektów magazynowo-dystrybucyjnych o powierzchni ponad 230 000 metrów kwadratowych. Dzięki bogatemu wyposażeniu oraz lokalizacji w pobliżu Warszawy hale stanowią znakomity wybór dla średnich i dużych firm. Elite Mszczonów Logistic Park składa się z szeregu budynków składowych o klasie A, które pozwalają na szybką i sprawną obsługę przyjeżdżającego towaru. Głębokie na 35 metrów place manewrowe umożliwiają swobodne manewrowanie nawet dużym pojazdom, natomiast wydzielony parking zapewnia miejsca postojowe dla pracowników oraz klientów kompleksu. Teren jest ogrodzony oraz nieustannie strzeżony, natomiast tryskacze ESFR zapewniają bezpieczeństwo kompleksu.

Hale magazynowe w Mszczonowie do wynajęcia

Ogromną zaletą Elite Mszczonów Logistic Park jest lokalizacja w pobliżu dróg E77 oraz autostrady A2, będącej odcinkiem europejskiej trasy E30. Łatwy dostęp do sieci dróg o wysokich limitach obciążenia sprawia, że Elite Mszczonów Logistic Park może sprawnie obsłużyć klientów z Warszawy oraz całego kraju.

Kontakt:

tel. + 48 22 111 00 01
e-mail: office@axiimmo.com


Warszawa

css.php