Contact Us

Magazyn dla branży farmaceutycznej – Ożarów Mazowiecki

Magazyn pod farmację Ożarów Mazowiecki

Cechy

Rodzaj nieruchomości: Magazyn
Typ obiektu: Do wynajęcia
Wysokość: 10m

Moduły: Do wynajęcia powierzchnia magazynowa 3 054 mkw.; Powierzchnia biurowa 520 mkw.
Lokalizacja: Ożarów Mazowiecki pod Warszawą; 3 km od węzła Warszawa-Zachód S8 i trasa Poznańska; 5 km do węzła Konotopa na A2; 6,5 km do węzła Pruszków na A2;


Opis i galeria zdjęć

Do wynajęcia wysokiej klasy, nowoczesna przestrzeń magazynowa dostosowana do potrzeb branży farmaceutycznej. Hala znajduje się w Ożarowie Mazowieckim, w niewielkiej odległości od drogi S8 i węzła Warszawa-Zachód, dzięki czemu dojazd do centrum stolicy jest bardzo łatwy. Hala magazynowa dla farmacji do wynajęcia jest od zaraz.

Magazyn dla branży farmaceutycznej

Oferowany magazyn w Ożarowie Mazowieckim to cały szereg rozwiązań, które sprawiają, że przestrzeń jest w pełni dostosowana i gotowa do obsługi firm działających w branży farmaceutycznej. Hala ma w pełni regulowaną temperaturę, komorę chłodniczą, a także chłodzone komory dokujące. Jednocześnie magazyn spełnia wszelkie standardy dla obiektów tego typu w klasie A. Jego wysokość i nośność posadzki pozwalają zarówno na wysokie składowania na regałach, jak i na prowadzenie lekkiej produkcji. Hala doskonale sprawdzi się dla firm, które zajmują się logistyką i dystrybucją produktów farmaceutycznych. Wszystkie jednostki posiadają zatwierdzenie Inspektoratu Farmaceutycznego.

Kontakt:

tel. + 48 22 111 00 01
e-mail: office@axiimmo.com


Ożarów Mazowiecki

css.php