Contact Us

P3 Rembertów – Magazyny do wynajęcia


Cechy

Rodzaj nieruchomości: Magazyn
Typ obiektu: Do wynajęcia
Wysokość: 10m

Moduły: Magazyn o powierzchni 1500 m2
Lokalizacja: Magazyny blisko ulicy Żołnierskiej (droga wojewódzka nr 631) umożliwiająca dojazd do Ząbek, Zielonki i dalej do Marek jak również wjazd na trasę ekspresową S8


Opis i galeria zdjęć

Zlokalizowane we wschodniej części stolicy hale magazynowe Warszawa Rembertów to nowoczesne obiekty, których wielką zaletą jest położenie. Taka lokalizacja gwarantuje doskonały dostęp do wszystkich dzielnic Warszawy, a bliskość drogi ekspresowej S8 powoduje, że równie łatwo dostępne stają się pozostałe części kraju. Jednocześnie położenie w obrębie dużej aglomeracji miejskiej zapewnia łatwą dostępność wykwalifikowanej kadry pracowniczej.

Magazyn w dzielnicy Rembertów – najnowocześniejsze rozwiązania i korzystne położenie

Hale magazynowe, które aktualnie znajdują się w naszej ofercie to obiekt klasy A. Maksymalna wysokość składowania wynosi tu 10 metrów, a posadzka ma nośność 5 T/mkw. Podstawowym przeznaczeniem magazynów jest wysokie składowanie towarów na regałach, ale istnieje możliwość dostosowania do potrzeb lekkiej produkcji. Hale wyposażone są w nowoczesne, energooszczędne oświetlenie, monitoring i skuteczne zabezpieczenia przeciwpożarowe. Obecne są również doki przeładunkowe i bramy wjazdowe z poziomu zero, a także wygodne parkingi i place manewrowe. Powierzchnia magazynowa do wynajęcia dostępna będzie w drugim kwartale 2022 roku.

Kontakt:

tel. + 48 22 111 00 01
e-mail: office@axiimmo.com


Warszawa

css.php